O nás

Každý rodič by rád slyšel, že z jeho dcerky nebo synka bude druhý Einstein nebo nějaký vědátor, nejsem si ale jistá zda vám tohle mohu zaručit. Mohu  vám ale slíbit, že uděláme vše co bude v našich silách, abychom přispěli k jejich  spokojenosti, přirozenému a zdravému rozvoji .

 

Jsem si vědoma, že děti, které začnou navštěvovat mateřskou školku vstupují do první etapy svého života a je pro ně velice důležité, aby první kontakt s větším kolektivem a spoustou nových kamarádů zvládly  bez větších problémů a s co nejméně slzičkami. Jsme tu pro vás a vaše děti, abychom jim dodali pocit jistoty a radosti ze života s ostatními kamarády.

 

Zároveň si uvědomujeme, že čas který tráví naše děti v mateřské školce je příliš dlouhý na to, aby si maminky a tatínkové neposteskli a nezahnali špatné myšlenky z toho jak mají málo času na své děti v dnešní uspěchané době, ale také o existenci spokojené rodiny se musí někdo starat.

 

V naší školičce se postaráme, aby čas který u nás vaše děti budou trávit byl naplněn spoustou zábavy, her,tvořivostí a prožitkovým učením, trochou sportovní aktivity, ale hlavně naučit děti vnímat jeden druhého mít se rád a mít rád své okolí.

 

Sama jsem matkou dvou dětí tudíž jsem si vědoma jak důležité je pro naše malé dětičky vyrůstat v příjemném prostředí plném zábavy, legrace a smíchu, vždyť dětský úsměv a smích je to nejkrásnější co nám zůstává v srdcích.

KONTAKT

Dětská skupina Kostička z.s.

Sídlo:

Černého 512/3, Střížkov, Praha 8, 182 00

Statutární orgán:

Andrea Kovářová, DiS.,

Telefon: +420 775 599 225

IČ: 6561772

Provozovna:

Šanovská 1579/13, Horní Počernice 193 00

 

Telefon: +420 773 167 385

Číslo účtu: 5146543369/0800