Pár slov

nevíte co s dětmi o prázdninách a na klasické tábory je posílat nechcete? Využijte příměstských táborů u nás.

Na děti čeká mnoho dobrodružství, bohatý program a bude o ně kompletně postaráno po celou dobu, co vy budete v práci a večer ještě budete mít čas a možnost s nimi zajít třeba na procházku.

Aktuality

Příměstské tábory

Každý den máme pro děti připravený tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností. Program probíhá buď v místě konání, nebo vyrážíme dál do okolní přírody. Při špatném počasí můžeme využít prostory školky, kde máme k dispozici hernu. Pokud nám bude počasí přát a budou teplé dny, navštívíme koupaliště.

Herecký tábor

8.7.-12.7.2019

Co Vás v tomto týdnu čeká?

Jaké je to být například králem/královnou či světoznámým cestovatelem, nebo kteroukoli oblíbenou postavou? To můžete zjistit na hereckém táboře, kde si vyzkoušíme jak divadelní herectví, tak filmové herectví, vyzkoušíme si kratší i delší texty, monolog i dialog, jazykolamy a v neposlední řadě i improvizaci, protože i sebevíc šikovnému herci text někdy vypadne a je potřeba to zachránit! Zkrátka nás čeká kopec zábavy.

Toulky Prahou

15.7.-19.7.2019

Pojďte s námi poznávat historii a krásu Prahy.

Poznáme nejkrásnější a nejvýznamnější pražské památky zábavným způsobem. Čeká nás procházka s profesionálním průvodcem a plavba lodí. Budeme luštit šifry a plnit vědomostní úkoly a nebude chybět ani návštěva koupaliště. Pomocníkem nám bude hra hravá Praha.

Cesta do pravěku

22.7.-26.7.2019

Pravěký týden prožijeme v duchu života pravěkých pralidí.

Děti budou vytvářet první umělecké předměty, zbraně , obleky a prožijeme pravěké soutěžení.

Budeme chránit oheň před vodou, nebude chybět ani bojovka s opékáním buřtů.

Anglický týden - Animals

29.7.-2.8.2019

Zvířátka jsou všude kolem nás, tak proč se nenaučit znát jejich názvy v angličtině? What´s your name? Lion, bird, fish, cat, dog, tiger?  Celý týden budou mluvit děti pouze anglicky, všechny hry, výtvarné činnosti a výlety budou probíhat v angličtině.

Přidejte se na naši cestu po stopách lvů, tygrů, ale i delfínů a srnců. Na naší dobrodružné cestě po stopách zvířátek uvidíme vše od krále zvířat po maličkého mravence, podíváme se na lední medvědy i slony. Přidej se k nám a zažij spoustu legrace.

5.8.-9.8.2019

Indiánské léto

Zveme děti na dobrodružnou indiánskou hru. Zabydlíme se v místní prérii, postavíme teepee a vyrobíme totém. Vyhotovíme si věci k přežití i pro krásu. Svezeme se na koni, zastřílíme si z luku a vykoupeme se v zátoce. Navštívíme také Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur.

Anglický týden - Around the world

12.8.-16.8.2019

Snili jste někdy o tom, že procestujete celý svět? Že navštívíte Itálii, Afriku nebo jinou exotickou zemi? Na našem anglickém táboře si vyzkoušíte, jaké je to být cestovatelem a poznávat různé kouty světa. Nudit se s námi rozhodně nebudete, navštívíme technické i letecké muzeum, připravíme si tradiční jídlo jiné země či vyrobíme šatstvo jiné kultury. Neváhej a staň se cestovatelem a získej spoustu nových zážitků.

Taneční tábor

19.8.-23.8.2019

Máš rád muziku? V okamžiku, kdy ji slyšíš se začneš vlnit do rytmu? Tak to je pro tebe taneční tábor tou správnou volbou. Naučíš se s námi jak základní, tak i složitější kroky, vnímat rytmus a jak vyjádřit emoce pohybem. Nebude chybět natočení videoklipu a vyzkoušení tance ve speciálním tanečním sále. To vše a ještě mnohem víc čeká na tebe!!!!

Sportovní týden

26.8.-30.8.2019

Sportují a soutěží Vaše děti rádi? Pokud ano, tak v tomto týdnu si užijeme opravdu všeho dostatek. Děti si osvojí různé sportovní dovednosti, seznámí se s tradičními a méně známými sporty.

Soutěžit budou jako jednotlivci, nebo jako tým.

Čeká nás návštěva velkého sportoviště a určitě nebude chybět návštěva koupaliště.

KONTAKT

Dětská skupina Kostička z.s.

Sídlo:

Černého 512/3, Střížkov, Praha 8, 182 00

Statutární orgán:

Andrea Kovářová, DiS.,

Telefon: +420 775 599 225

IČ: 6561772

Provozovna:

Šanovská 1579/13, Horní Počernice 193 00

 

Telefon: +420 773 167 385

Číslo účtu: 5146543369/0800