Pár slov

nevíte co s dětmi o prázdninách a na klasické tábory je posílat nechcete? Využijte příměstských táborů u nás.

Na děti čeká mnoho dobrodružství, bohatý program a bude o ně kompletně postaráno po celou dobu, co vy budete v práci a večer ještě budete mít čas a možnost s nimi zajít třeba na procházku.

Aktuality

Příměstské tábory

Každý den máme pro děti připravený tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností. Program probíhá buď v místě konání, nebo vyrážíme dál do okolní přírody. Při špatném počasí můžeme využít prostory školky, kde máme k dispozici hernu. Pokud nám bude počasí přát a budou teplé dny, navštívíme koupaliště.

Sportovní týden

8.7.-12.7.2020

Sportují a soutěží Vaše děti rádi? Pokud ano, tak v tomto týdnu si užijeme opravdu všeho dostatek. Děti si osvojí různé sportovní dovednosti, seznámí se s tradičními a méně známými sporty.

Soutěžit budou jako jednotlivci, nebo jako tým.

 

Čeká nás návštěva velkého sportoviště a určitě nebude chybět návštěva koupaliště.

Léto s angličtinou

13.7.-17.7.2020

Letní příměstský anglický tábor, nabízí týden plný zábavy a her. Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Děti jsou ponořeny do angličtiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci her a společných aktivit. Cílem tábora je hlavně jazyk používat a odbourat možné zábrany.

 

Přidej se k nám a zažij spoustu legrace.

Taneční tábor

20.7.-24.7.2020

Máš rád muziku? V okamžiku, kdy ji slyšíš se začneš vlnit do rytmu? Tak to je pro tebe taneční tábor tou správnou volbou. Naučíš se s námi jak základní, tak i složitější kroky, vnímat rytmus a jak vyjádřit emoce pohybem. Nebude chybět natočení videoklipu a vyzkoušení tance ve speciálním tanečním sále.

 

To vše a ještě mnohem víc čeká na tebe!!!!

Záhada hlavolamu

25.7.-1.8.2020

Stejně jako v předešlých letech, i letos se vydáváme s dětmi na dobrodružný týden plný her a soutěží do Olešnice v Orlických horách.

 

V prvním turnusu se budeme těšit na řešení záhady hlavolamu, kdy prozkoumáme tajemství stínadel.

 

Cena tábora je 5600,- Kč

Pohádková cesta

3.8.-7.8.2020

Mají rádi Vaše děti pohádky? Tak to jste tu správně. V tomto týdnu budou děti na pohádkové stezce, kde budou plnit různé úkoly, čeká je setkají  s různými pohádkovými postavami a zažijí kouzelná dobrodružství.

Cyklo tábor

10.8.-14.8.2020

Na cyklistickém táboře se naučí děti mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na cyklistiku, program je také doplněn spoustou jiných sportovních aktivit.

Na cyklo táboře se děti naučí správně ovládat své kolo, nacvičí rovnováhu, naučí se dopravní předpisy a hledání v mapě. Zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry a spousta jiných kolektivních her.

Cestování časem

17.8.-21.8.2020

Děti si vyzkouší, jaké bylo žít v minulosti a zjistí, jaké by to mohlo být v budoucnosti. Společně objevíme stroj času a pomocí něj se přesuneme do pravěku až o tisíce let vpřed, kde zažijeme spoustu dobrodružství. Budeme cestovat také do budoucnosti, kde se objevíme nový svět.

Cesta kolem světa

22.8.-29.8.2020

Sportují a soutěží Vaše děti rádi? Pokud ano, tak v tomto týdnu si užijeme opravdu všeho dostatek. Děti si osvojí různé sportovní dovednosti, seznámí se s tradičními a méně známými sporty.

Soutěžit budou jako jednotlivci, nebo jako tým.

Čeká nás návštěva velkého sportoviště a určitě nebude chybět návštěva koupaliště.

KONTAKT

Dětská skupina Kostička z.s.

Sídlo:

Černého 512/3, Střížkov, Praha 8, 182 00

Statutární orgán:

Andrea Kovářová, DiS.,

Telefon: +420 775 599 225

IČ: 6561772

Provozovna:

Šanovská 1579/13, Horní Počernice 193 00

 

Telefon: +420 773 167 385

Číslo účtu: 5146543369/0800